صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت مهمان -ورود |
سال اقتصاد مقاومتی _تلاش و تولید گرامی باد                   این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگهداشته است .حضرت امام خمینی (ره)              درس عاشورا، درس فداکاری و دینداری و شجاعت و مواسات و درس قیام لله و درس محبت و عشق است. مقام معظم رهبری 


آخرین خبرها
واحد 4 بخاري نيروگاه نكا مجددا وارد مدار توليد شد
با دستان توانمند قطعه ­سازان داخلي:
توليد 5 ميليارد و 908 ميليون و 748 هزار كيلووات ساعت انرژي در نيروگاه‌ ‌نكا
افزايش توليد فصل تابستان در نيروگاه شهيد سليمي‌ ‌نكا
توليد يك ميليارد و 213 ميليون و 636 هزار كيلو وات ساعت انرژي در نيروگاه‌ ‌نكا
گذر تابستاني صنعت برق از آزمون خدمت­رساني با آمادگي بيش از 98/5 درصد
برگزاری همايش آموزشي نمايندگان هسته هاي گزينش
برگزاري اردوهاي فرهنگي- تفريحي بسيجيان نيروگاه نكا در منطقه چشمه سِرخ اُ خليل ­شهر
مراسم سوگواري حضرت امام سجاد(ع) در نيروگاه نكا برگزار شد
توليد يك ميليارد و 213 ميليون و 636 هزار كيلو وات ساعت انرژي در نيروگاه‌ ‌نكا


اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا
بازديد مهندس پيشاهنگ از نيروگاه

بازديد مهندس پيشاهنگ از نيروگاه شهيد سليمي نكا

   معاون راهبري شركت مادر تخصصي توليد نيروي برق حرارتي به منظور بررسي مشكلات و نيز      روند پيشرفت­ كار تعميرات اساسي واحد يك بخار، از نيروگاه شهيد سليمي نكا بازديد نمود.

      مهندس عبدالرسول پيشاهنگ در جلسه ا­ي كه با حضور مديران و كارشناسان نيروگاه برگزار شد، طي سخناني با اشاره به نقش ممتاز نيروگاه نكا در صنعت­ برق كشور اظهار داشت: اين نيروگاه مشهد شهدا، جايگاه مردان بزرگ و با پيشينه ­اي درخشان، از افتخارات صنعت برق است و با توجه به حجم عظيم توليد در تمام فصول نقش مهم و سرنوشت ­سازي در تأمين برق كشور ايفا مي­نمايد.

      وي در ادامه به اهميت منابع انساني در سازمان اشاره كرد و با تأكيد بر لزوم توجه مسئولان به مسائل انگيزشي و رفع مشكلات معيشتي كاركنان اظهار داشت: نيروي انساني متخصص و توانمند اصلي­ترين سرمايه سازمان و موثرترين عامل در باروري سرمايه­ گذاري­ها و تحقق اهداف و برنامه­ ها هستند.

      مهندس پيشاهنگ با تمجيد از خدمات صادقانه و بيدريغ كاركنان نيروگاه­ها، افزود: آنكه بخش توليد را هميشه در آزمون خدمت­رساني و تأمين برق مورد نياز هموطنان در شرايط سخت و دشوار موفق و سربلند نموده، حضور نيروي انساني قوي در اين بخش است كه با همت­­هاي بلند خود و با جان و دل براي روشن ­نگه­داشتن چراغ و گرم نمودن خانه ­هاي مردم تلاش مي­كنند.

       معاون راهبري شركت مادر تخصصي توليد نيروي برق حرارتي در بخش ديگري از سخنانش      همدلي را از مهمترين عوامل پيشرفت امور دانست و افزود: تقويت روابط، صميميت و ايجاد همدلي بين همه نيروها و مديران موجب تسريع در انجام امور سازمان خواهد شد.

 در ابتداي اين جلسه مهندس محسن نعمتي مديرعامل نيروگاه ضمن خيرمقدم گويي و تشكر از حسن توجه مهندس پيشاهنگ به نيروگاه نكا، گزارشي از اقدامات انجام شده در زمينه­ هاي: آمادگي توليد، بهره ­برداري بهينه از نيروگاه، احداث آب­­ شيرين­ كن، تهيه و تأمين مواد، ساخت داخل و بازسازي  قطعات، فعاليت­هاي در حال انجام، چالش­هاي توليد برق، برنامه­ هاي آتي نيروگاه در خصوص پايداري توليد و پيشرفت كار تعميرات نيمه اساسي واحد 1 بخاري ارائه نمود.

      مهندس پيشاهنگ در ادامه از پيشرفت کار تعميرات نيمه اساسي واحد يك بخاري بازديد و از               تلاش­ هاي صورت گرفته تقدير و تشكر نمودند. 


دوشنبه 1396/08/01


پیوندهای تصویری


آمار بازدید
    کل بازديد ها             57061
    بازدیدهای امروز        0
    کاربران آنلاین              0

در اين وبسایت
در كل اينترنت
کلیه حقوق برای شرکت مدیریت تولید برق نکا-نیروگاه شهید سلیمی محفوظ است.
اين وب سايت محصول شركت نرم افزاري جادوي فكر،توليدكننده سيستم ها و بسته هاي نرم افزاري  مي باشد.