صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت مهمان -ورود |
سال اقتصاد مقاومتي:توليد_ اشتغال گرامي باد                                   ماه رمضان ماه ميهمان خدا مبارك                      ليالي پرفيض قدر بر روزه داران گرامي باد


آخرین خبرها
قهرمانی تیم فوتسال نیروگاه نكا در مسابقات جام رمضان صنعت آب و برق مازندران
پس از انجام چهارمين تعميرات اساسي ، واحد 3 بخاري نيروگاه نكا وارد مدار شد
برگزاري دوره آموزشي تأثير شبكه­ هاي مجازي بر بنيان خانواده ­ها در نيروگاه نكا
برگزاري مراسم ارتحال امام راحل(ره) در نيروگاه شهيد سليمي نكا
توليد 696 ميليون و 701 هزار كيلووات ساعت انرژي در نيروگاه
حضور روابط عمومي نيروگاه نكا در جمع برترين­ روابط عمومي­ هاي شركت­هاي توليدبرق كشور
خروج دود سياه از دودكش نيروگاه نكا ناشي از اشكال فني بوده است
نشست مسئولان ايمني شهرستان نكا در نيروگاه
جشن ميلاد حضرت ولي عصر(عج)
برگزاري آزمون ارتقاء بخش شغلي كاركنان در نيروگاه


اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا
بازديد مهندس پيشاهنگ از نيروگاه

بازديد مهندس پيشاهنگ از نيروگاه شهيد سليمي نكا

   معاون راهبري شركت مادر تخصصي توليد نيروي برق حرارتي به منظور بررسي مشكلات و نيز      روند پيشرفت­ كار تعميرات اساسي واحد يك بخار، از نيروگاه شهيد سليمي نكا بازديد نمود.

      مهندس عبدالرسول پيشاهنگ در جلسه ا­ي كه با حضور مديران و كارشناسان نيروگاه برگزار شد، طي سخناني با اشاره به نقش ممتاز نيروگاه نكا در صنعت­ برق كشور اظهار داشت: اين نيروگاه مشهد شهدا، جايگاه مردان بزرگ و با پيشينه ­اي درخشان، از افتخارات صنعت برق است و با توجه به حجم عظيم توليد در تمام فصول نقش مهم و سرنوشت ­سازي در تأمين برق كشور ايفا مي­نمايد.

      وي در ادامه به اهميت منابع انساني در سازمان اشاره كرد و با تأكيد بر لزوم توجه مسئولان به مسائل انگيزشي و رفع مشكلات معيشتي كاركنان اظهار داشت: نيروي انساني متخصص و توانمند اصلي­ترين سرمايه سازمان و موثرترين عامل در باروري سرمايه­ گذاري­ها و تحقق اهداف و برنامه­ ها هستند.

      مهندس پيشاهنگ با تمجيد از خدمات صادقانه و بيدريغ كاركنان نيروگاه­ها، افزود: آنكه بخش توليد را هميشه در آزمون خدمت­رساني و تأمين برق مورد نياز هموطنان در شرايط سخت و دشوار موفق و سربلند نموده، حضور نيروي انساني قوي در اين بخش است كه با همت­­هاي بلند خود و با جان و دل براي روشن ­نگه­داشتن چراغ و گرم نمودن خانه ­هاي مردم تلاش مي­كنند.

       معاون راهبري شركت مادر تخصصي توليد نيروي برق حرارتي در بخش ديگري از سخنانش      همدلي را از مهمترين عوامل پيشرفت امور دانست و افزود: تقويت روابط، صميميت و ايجاد همدلي بين همه نيروها و مديران موجب تسريع در انجام امور سازمان خواهد شد.

 در ابتداي اين جلسه مهندس محسن نعمتي مديرعامل نيروگاه ضمن خيرمقدم گويي و تشكر از حسن توجه مهندس پيشاهنگ به نيروگاه نكا، گزارشي از اقدامات انجام شده در زمينه­ هاي: آمادگي توليد، بهره ­برداري بهينه از نيروگاه، احداث آب­­ شيرين­ كن، تهيه و تأمين مواد، ساخت داخل و بازسازي  قطعات، فعاليت­هاي در حال انجام، چالش­هاي توليد برق، برنامه­ هاي آتي نيروگاه در خصوص پايداري توليد و پيشرفت كار تعميرات نيمه اساسي واحد 1 بخاري ارائه نمود.

      مهندس پيشاهنگ در ادامه از پيشرفت کار تعميرات نيمه اساسي واحد يك بخاري بازديد و از               تلاش­ هاي صورت گرفته تقدير و تشكر نمودند. 


پنج شنبه 1396/04/01


پیوندهای تصویری


آمار بازدید
    کل بازديد ها             57061
    بازدیدهای امروز        0
    کاربران آنلاین              0

در اين وبسایت
در كل اينترنت
کلیه حقوق برای شرکت مدیریت تولید برق نکا-نیروگاه شهید سلیمی محفوظ است.
اين وب سايت محصول شركت نرم افزاري جادوي فكر،توليدكننده سيستم ها و بسته هاي نرم افزاري  مي باشد.