صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت مهمان -ورود |
سال اقتصاد مقاومتي - توليد و اشتغال گرامي باد


آخرین خبرها
توليد 950 ميليون و 126 هزار كيلو وات ساعت انرژي در نيروگاه‌ ‌نكا
حضور نيروگاه نكا در نمايشگاه جانبي كنفرانس حفاظت و اتوماسيون سيستم­هاي قدرت
برگزاري مانور مقابله با آتش سوزي مخازن سوخت در نيروگاه نكا
نيروگاه نكا گل سرسبد و مايه افتخار صنعت برق كشور است
موفقيت ورزشي فرزند همكار
معاينات ادواري كاركنان نيروگاه نكا انجام شد.
اهداء بيش از 34 هزار سي سي خون توسط كاركنان نيروگاه نكا
توليد 770 ميليون و 107 هزار كيلو وات ساعت انرژي در نيروگاه‌ ‌نكا
تدابير رهبر معظم انقلاب مهم­ترين عامل آفرينش 9 دي و مهار فتنه 88 بود
ديدار مديرعامل با كاركنان امور نقليه شركت


اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا
بازديد مهندس پيشاهنگ از نيروگاه

بازديد مهندس پيشاهنگ از نيروگاه شهيد سليمي نكا

   معاون راهبري شركت مادر تخصصي توليد نيروي برق حرارتي به منظور بررسي مشكلات و نيز      روند پيشرفت­ كار تعميرات اساسي واحد يك بخار، از نيروگاه شهيد سليمي نكا بازديد نمود.

      مهندس عبدالرسول پيشاهنگ در جلسه ا­ي كه با حضور مديران و كارشناسان نيروگاه برگزار شد، طي سخناني با اشاره به نقش ممتاز نيروگاه نكا در صنعت­ برق كشور اظهار داشت: اين نيروگاه مشهد شهدا، جايگاه مردان بزرگ و با پيشينه ­اي درخشان، از افتخارات صنعت برق است و با توجه به حجم عظيم توليد در تمام فصول نقش مهم و سرنوشت ­سازي در تأمين برق كشور ايفا مي­نمايد.

      وي در ادامه به اهميت منابع انساني در سازمان اشاره كرد و با تأكيد بر لزوم توجه مسئولان به مسائل انگيزشي و رفع مشكلات معيشتي كاركنان اظهار داشت: نيروي انساني متخصص و توانمند اصلي­ترين سرمايه سازمان و موثرترين عامل در باروري سرمايه­ گذاري­ها و تحقق اهداف و برنامه­ ها هستند.

      مهندس پيشاهنگ با تمجيد از خدمات صادقانه و بيدريغ كاركنان نيروگاه­ها، افزود: آنكه بخش توليد را هميشه در آزمون خدمت­رساني و تأمين برق مورد نياز هموطنان در شرايط سخت و دشوار موفق و سربلند نموده، حضور نيروي انساني قوي در اين بخش است كه با همت­­هاي بلند خود و با جان و دل براي روشن ­نگه­داشتن چراغ و گرم نمودن خانه ­هاي مردم تلاش مي­كنند.

       معاون راهبري شركت مادر تخصصي توليد نيروي برق حرارتي در بخش ديگري از سخنانش      همدلي را از مهمترين عوامل پيشرفت امور دانست و افزود: تقويت روابط، صميميت و ايجاد همدلي بين همه نيروها و مديران موجب تسريع در انجام امور سازمان خواهد شد.

 در ابتداي اين جلسه مهندس محسن نعمتي مديرعامل نيروگاه ضمن خيرمقدم گويي و تشكر از حسن توجه مهندس پيشاهنگ به نيروگاه نكا، گزارشي از اقدامات انجام شده در زمينه­ هاي: آمادگي توليد، بهره ­برداري بهينه از نيروگاه، احداث آب­­ شيرين­ كن، تهيه و تأمين مواد، ساخت داخل و بازسازي  قطعات، فعاليت­هاي در حال انجام، چالش­هاي توليد برق، برنامه­ هاي آتي نيروگاه در خصوص پايداري توليد و پيشرفت كار تعميرات نيمه اساسي واحد 1 بخاري ارائه نمود.

      مهندس پيشاهنگ در ادامه از پيشرفت کار تعميرات نيمه اساسي واحد يك بخاري بازديد و از               تلاش­ هاي صورت گرفته تقدير و تشكر نمودند. 


پنج شنبه 1397/01/30


پیوندهای تصویری


آمار بازدید
    کل بازديد ها             57061
    بازدیدهای امروز        0
    کاربران آنلاین              0

در اين وبسایت
در كل اينترنت
کلیه حقوق برای شرکت مدیریت تولید برق نکا-نیروگاه شهید سلیمی محفوظ است.
اين وب سايت محصول شركت نرم افزاري جادوي فكر،توليدكننده سيستم ها و بسته هاي نرم افزاري  مي باشد.