صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت مهمان -ورود |
سال اقتصاد مقاومتي - توليد و اشتغال گرامي باد


آخرین خبرها
توليد 950 ميليون و 126 هزار كيلو وات ساعت انرژي در نيروگاه‌ ‌نكا
حضور نيروگاه نكا در نمايشگاه جانبي كنفرانس حفاظت و اتوماسيون سيستم­هاي قدرت
برگزاري مانور مقابله با آتش سوزي مخازن سوخت در نيروگاه نكا
نيروگاه نكا گل سرسبد و مايه افتخار صنعت برق كشور است
موفقيت ورزشي فرزند همكار
معاينات ادواري كاركنان نيروگاه نكا انجام شد.
اهداء بيش از 34 هزار سي سي خون توسط كاركنان نيروگاه نكا
توليد 770 ميليون و 107 هزار كيلو وات ساعت انرژي در نيروگاه‌ ‌نكا
تدابير رهبر معظم انقلاب مهم­ترين عامل آفرينش 9 دي و مهار فتنه 88 بود
ديدار مديرعامل با كاركنان امور نقليه شركت


اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا
برگزاري جلسه شوراي اداري شهرستان نكا در نيروگاه

      جلسه شوراي اداري شهرستان نكا با حضور فرماندار و مديران دستگاه­هاي اجرايي شهرستان نكا در نيروگاه شهيد سليمي نكا برگزار شد.

       در اين جلسه ابتدا مديرعامل نيروگاه طي سخناني ضمن خيرمقدم­گويي به مديران دستگاه­هاي اجرايي، به اختصار گزارشي از تاريخچه ساخت و راه ­اندازي واحدها، خسارات سه مرحله بمباران، اجراي طرح توسعه، استقرار سيستم­هاي متنوع توليدبرق، ظرفيت توليد و نقش نيروگاه نكا در صنعت­ برق كشور ارائه نمود.

      مهندس محسن نعمتي با بيان اينكه اين نيروگاه بزرگترين نيروگاه بخاري كشور و از افتخارات شهرستان و استان است، افزود: عليرغم گذشت 37 سال از عمر نيروگاه و مشكلاتي كه در اثر تحريم دشمنان در زمينه تأمين قطعات بوجود آمد، تلاش­ها و پيگيري­هاي مضاعفي در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي مورد انتظار مقام معظم رهبري، از طريق به فعليت رساندن توانمندي و دانش فني توليدكنندگان داخلي و بومي­ سازي قطعات مورد نياز صورت پذيرفت تا خللي در روند توليد برق ايجاد نشود كه بحمدا… اين تلاش­ها نتايج بسيار مطلوبي در پي داشته است و با عزم راسخ فرزندان اين آب و خاك، صدها قطعه نيروگاهي در داخل كشور و استان ساخته شد.

      وي با اشاره به تداوم موفقيت­هاي نيروگاه در كسب رتبه­ هاي برتر ارزيابي­هاي عملكرد وزارت نيرو،  گفت: اين نيروگاه در دوران دفاع مقدس 33 شهيد تقديم آرمان­هاي انقلاب نمود و 25 شهيد در سه مرحله بمباران دشمن بعثي در اينجا به درجه رفيع شهادت نائل آمدند، لذا از بركت شهدا، معنويت خاصي بر نيروگاه حكمفرماست و حضور نيروهاي ايثارگر، متعهد و متخصص برخوردار از روحيه جهادي در انجام تعميرات و بهره ­برداري اصولي از تجهيزات، سبب شده كه در 5 سال گذشته هميشه يكي از رتبه­ هاي برتر ارزيابي­هاي وزارت نيرو به اين نيروگاه اختصاص يابد.

      در ادامه فرماندار نكا در سخناني از 9 دي به عنوان ايام­ا… انقلاب ياد كرد و اظهار داشت: 9 دي كه مقام معظم رهبري از آن به عنوان يكي از مظاهر قدرت نظام اسلامي ياد فرمودند، روز وحدت و همبستگي مردم در اعلام وفاداري به نظام، ولايت فقيه و روز انزجار از هتاكان به مقدسات است كه با اراده­هاي استوار و مجاهدت مردم به یکی از روزهاي شاخص و برجسته در تاريخ انقلاب بدل شده و همچون پرچمي افراشته از ساير ايام متمايز شده است.  

      مهندس جعفر احمدي نیروگاه‌ نكا را از مهم‌ترین سرمایه‌های ملی دانست و با تقدير و تشكر از خدمات­ و تلاش­هاي كاركنان نيروگاه در عرصه توليد و تأمين برق كشور، گفت: مديران و كاركنان نيروگاه با اتكاء به توانمندي فني و تخصصي و مديريت شايسته توانستند با سربلندي از مشكلات بوجود آمده در اثر تحريم قطعات عبور كنند و در عرصه توليد انرژي ارزشمند برق كشور افتخار آفرين باشند.

       وي مردم ايران را بهترين مردم و شايسته بهترين خدمات دانست و افزود: خدمت بي منت و خالصانه به مردم در احاديث و روايات و كلام امام و رهبري بسيار مورد تأكيد قرار گرفته است و اصولاً فلسفه وجودي ما ارائه خدمت بي منت و خالصانه به اين مردم است كه هميشه در صحنه ­ها حضور دارند و حامي نظام و ولايت فقيه هستند.

       فرماندار نکا در بخش دیگری از سخنان خود به تشريح خدمات دولت تدبير و اميد در عرصه­هاي فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي پرداخت و ابراز داشت: شاخص­هايي چون كاهش تورم کشور از ۴۵ درصد به زیر 8 درصد، جهش رشد اقتصادي از منفي به 4/7 در صد در 6 ماهه اول سالجاري، افزايش توليد    فرآورده­ هاي كشاورزي وده رشد صادرات، نشان از تلاش‌های فراوان دولت برای ايجاد رونق اقتصادی و موفقيت برنامه­ هاي اقتصادي دولت در تحقق وعده­هايش به مردم است.

      وي همچنين تخصيص 16 هزار ميليارد ريال به بنگاه­هاي توليدي از محل بسته رونق اقتصادي را نشان از عزم دولت براي حمايت از توليد داخل، ايجاد اشتغال و تحقق اقتصاد مقاومتي ارزيابي كرد و گفت: استان مازندران از محل اين بسته حمايتي بالاترين سهم را به خود اختصاص داد كه اميدواريم شاهد رشد اشتغال در استان و كشور باشيم.

      مهندس احمدي سپس به تخصيص 175 ميليارد ريالي اعتبار شهرستاني به بخش‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و عمرانی اشاره كرد و افزود: شما مديران بايد تلاش خود را براي خدمت­رساني به مردم دوچندان كنيد و با همت مضاعف از همه ظرفيت­هاي موجود ملي و شهرستاني براي جذب بيشتر اعتبارات استفاده كنيد، تا شاهد شکوفایی بیش از پیش در این شهرستان باشیم.

      همچنين در اين جلسه علي طاهري مدير جهاد كشاورزي نكا گزارش مبسوطي از اقدامات دولت در حمايت از باغداران خسارت ديده از سرما و يخبندان زودرس امسال ارائه نمود.






پنج شنبه 1397/01/30


پیوندهای تصویری


آمار بازدید
    کل بازديد ها             57061
    بازدیدهای امروز        0
    کاربران آنلاین              0





در اين وبسایت
در كل اينترنت




کلیه حقوق برای شرکت مدیریت تولید برق نکا-نیروگاه شهید سلیمی محفوظ است.
اين وب سايت محصول شركت نرم افزاري جادوي فكر،توليدكننده سيستم ها و بسته هاي نرم افزاري  مي باشد.