صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت مهمان -ورود |
سال اقتصاد مقاومتي - توليد و اشتغال گرامي باد


آخرین خبرها
توليد 950 ميليون و 126 هزار كيلو وات ساعت انرژي در نيروگاه‌ ‌نكا
حضور نيروگاه نكا در نمايشگاه جانبي كنفرانس حفاظت و اتوماسيون سيستم­هاي قدرت
برگزاري مانور مقابله با آتش سوزي مخازن سوخت در نيروگاه نكا
نيروگاه نكا گل سرسبد و مايه افتخار صنعت برق كشور است
موفقيت ورزشي فرزند همكار
معاينات ادواري كاركنان نيروگاه نكا انجام شد.
اهداء بيش از 34 هزار سي سي خون توسط كاركنان نيروگاه نكا
توليد 770 ميليون و 107 هزار كيلو وات ساعت انرژي در نيروگاه‌ ‌نكا
تدابير رهبر معظم انقلاب مهم­ترين عامل آفرينش 9 دي و مهار فتنه 88 بود
ديدار مديرعامل با كاركنان امور نقليه شركت


اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا
مراسم ميلاد حضرت علي اكبر ع و روز جوان

بمناسبت روز جوان برگزار شد:

آئين جشن و تجليل از جوانان نمونه نيروگاه شهيد سليمي نكا

       بمناسبت ولادت با سعادت حضرت علي­ اكبر (ع) و روز جوان، آئين جشن و تجليل از جوانان نمونه نيروگاه نكا برگزار شد.

      در اين مراسم مديرعامل نيروگاه در سخناني، حضرت علي ­اكبر(ع) را الگو و اسوه تمام عيار جوانان، بلكه همه مسلمانان دانست و اظهار داشت: جوانان جامعه اسلامي بايد در شجاعت، شهامت، رشادت، اخلاق، ادب، بصيرت و دفاع از حريم ولايت به آن حضرت اقتدا نمايند. 

      مهندس محسن نعمتي نيروهاي جوان نيروگاه را موجب افتخار صنعت برق كشور دانست و افزود: حضور شما جوانان فرهيخته، متعهد، متخصص و متدين براي صنعت برق بسيار مغتنم است و اين صنعت به وجود شما مي­ بالد، لذا نقش ارزنده شما بر كسي پوشيده نيست و مسئولان نيز قدردان خدمات شما هستند.

      وي از جوانان به عنوان آينده­سازان كشور ياد كرد و افزود: جوانان پشتوانه­ ها و سرمايه ­هاي مهم كشور و سرشار از شور و نشاط و استعداد هستند كه بايد به آنان اعتماد كرد و مصادر امور را به آنان سپرد. چون ما امانتدار نسل جوان هستيم و سرنوشت آينده كشور بدست همين جوانان رقم خواهد خورد، بنابراين بايد كمك كنيم تا استعدادهاي بالقوه و نهفته جوانان در كنار افراد با تجربه به فعليت برسد و نظام از اين توانمندي­ها به خوبي بهره ­مند شود.

      مهندس نعمتي واگذاري مسئوليت­ها به جوانان را موجب پيشرفت امور نيروگاه ارزيابي كرد و گفت: جوانان به اعتماد ما پاسخ مناسبي دادند، بنابراين نبايد از واگذاري امور به جوانان نگران بود. كارهاي زيادي وجود دارد كه مي­توان به جوانان سپرد و البته با همراهي و حمايت استعدادهاي آنان را شكوفا نمود.

      وي بر آشناسازي جوانان با مباني ديني و عقيدتي تأكيد كرد و گفت: جوانان در معرض آسيب­هاي جدي قرار دارند و دشمنان ما به انحاء مختلف براي تأثيرگذاري بر باورهاي جوانان ما تلاش مي­كنند، لذا مسئولان فرهنگي نظام بايد براي شناسايي آسيب­ها و مصون­سازي جوانان از گرفتار شدن در دام دشمنان و نيز فراگيري آموزه­ هاي ديني و تحكيم ارزش­هاي اخلاقي آنان تلاش نمايند.

      مهندس نعمتي همچنين خاطرنشان كرد: جوانان امروز سرشار از استعداد و نبوغ هستند و اگر فرصت­ بيشتري براي بروز و ظهور توانمندي­هاي آنان در كشور مهيا شود مي­توانند گره بسياري از مشكلات كشور را بگشايند.

    در اين مراسم همچنين مشاور مدير عامل در امور جوانان شركت، ضمن تبريك و تهنيت ولادت حضرت  علي ­اكبر(ع) از حضور پرشور جوانان در مراسم و حمايت­هاي مدير عامل شركت از برنامه ­هاي امور جوانان، تقدير و تشكر نمود.

      مهندس مرتضي سعادت با بيان اينكه هم اكنون نيمي از كاركنان نيروگاه را جوانان كمتر از 35سال تشكيل مي­دهند، افزود: اين موضوع از آن جهت حائز اهميت و بسيار ارزنده است كه جوانان پرشور و مستعد در كنار كارشناسان و مديران با تجربه قرار گرفته ­اند و فرايند تبادل اطلاعات علمي و فني و نيز انتقال يافته­ هاي تجربي به نحو مطلوبي در حال انجام است. 

      در اين جشن تعدادي از هنرمندان استان با اجراي برنامه­ هاي متنوع هنري شامل: موسيقي، تقليد صدا و ... لحظات شاد و مفرحي براي حضار بوجود آوردند. 

      در پايان 14 جوان برگزيده سال 1395 نيروگاه به شرح زير معرفي و با اهداء لوح تقدير و هدايايي از خدمات آنان تجليل شد.

شركت مديريت توليد برق نكا: حسن رستم­زاده، عليرضا منصوري­ زيني، علي اكبر بروجردي، علي­ اصغر ذبيح پور، امير خالقي، ميثم برهاني، محمد غلام­پور سيگارودي و هادي اصغري.

شركت تعميرات صنايع نيروگاهي مازندران(صنير): سيد عبدالرحيم موسوي و رضا ابراهيمي­ خورشيدي

شركت آذر ساروج شمال: ياسين سراج ، حمزه دهقاني و محمد خليلي.

شركت مازندتلاش: سيدفتاح موسوي­ زاده.

      همچنين در اين مراسم مهندس نعمتي با اهداء لوح سپاس، از خدمات مهندس هادي اصغري مسئول خدمات شهرك شهيدعباسپور نيروگاه قدرداني نمود.   


دوشنبه 1397/04/04


پیوندهای تصویری


آمار بازدید
    کل بازديد ها             57061
    بازدیدهای امروز        0
    کاربران آنلاین              0

در اين وبسایت
در كل اينترنت
کلیه حقوق برای شرکت مدیریت تولید برق نکا-نیروگاه شهید سلیمی محفوظ است.
اين وب سايت محصول شركت نرم افزاري جادوي فكر،توليدكننده سيستم ها و بسته هاي نرم افزاري  مي باشد.