صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت مهمان -ورود |
سال اقتصاد مقاومتي - توليد و اشتغال گرامي باد


آخرین خبرها
برگزاري جلسه مجمع عمومي شركت تعاوني مصرف در نيروگاه نكا
بازديد اعضاي بسيج هنرمندان استان مازندران از نيروگاه نكا
برگزاري مراسم گراميداشت شهداي فاجعه 7 تير در نيروگاه نكا
توليد 947 ميليون و 129 هزار كيلووات ساعت انرژي در نيروگاه‌ ‌نكا
برگزاري مراسم توديع و معارفه مسئول ورزش نيروگاه نكا
ساخت پره­ هايF.D.FAN واحدهاي بخاري نيروگاه نكا
قهرمانی تیم فوتسال نیروگاه نكا در مسابقات جام رمضان صنعت آب و برق مازندران
پس از انجام چهارمين تعميرات اساسي ، واحد 3 بخاري نيروگاه نكا وارد مدار شد
برگزاري دوره آموزشي تأثير شبكه­ هاي مجازي بر بنيان خانواده ­ها در نيروگاه نكا
برگزاري مراسم ارتحال امام راحل(ره) در نيروگاه شهيد سليمي نكا


اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا
مراسم ميلاد حضرت علي اكبر ع و روز جوان

بمناسبت روز جوان برگزار شد:

آئين جشن و تجليل از جوانان نمونه نيروگاه شهيد سليمي نكا

       بمناسبت ولادت با سعادت حضرت علي­ اكبر (ع) و روز جوان، آئين جشن و تجليل از جوانان نمونه نيروگاه نكا برگزار شد.

      در اين مراسم مديرعامل نيروگاه در سخناني، حضرت علي ­اكبر(ع) را الگو و اسوه تمام عيار جوانان، بلكه همه مسلمانان دانست و اظهار داشت: جوانان جامعه اسلامي بايد در شجاعت، شهامت، رشادت، اخلاق، ادب، بصيرت و دفاع از حريم ولايت به آن حضرت اقتدا نمايند. 

      مهندس محسن نعمتي نيروهاي جوان نيروگاه را موجب افتخار صنعت برق كشور دانست و افزود: حضور شما جوانان فرهيخته، متعهد، متخصص و متدين براي صنعت برق بسيار مغتنم است و اين صنعت به وجود شما مي­ بالد، لذا نقش ارزنده شما بر كسي پوشيده نيست و مسئولان نيز قدردان خدمات شما هستند.

      وي از جوانان به عنوان آينده­سازان كشور ياد كرد و افزود: جوانان پشتوانه­ ها و سرمايه ­هاي مهم كشور و سرشار از شور و نشاط و استعداد هستند كه بايد به آنان اعتماد كرد و مصادر امور را به آنان سپرد. چون ما امانتدار نسل جوان هستيم و سرنوشت آينده كشور بدست همين جوانان رقم خواهد خورد، بنابراين بايد كمك كنيم تا استعدادهاي بالقوه و نهفته جوانان در كنار افراد با تجربه به فعليت برسد و نظام از اين توانمندي­ها به خوبي بهره ­مند شود.

      مهندس نعمتي واگذاري مسئوليت­ها به جوانان را موجب پيشرفت امور نيروگاه ارزيابي كرد و گفت: جوانان به اعتماد ما پاسخ مناسبي دادند، بنابراين نبايد از واگذاري امور به جوانان نگران بود. كارهاي زيادي وجود دارد كه مي­توان به جوانان سپرد و البته با همراهي و حمايت استعدادهاي آنان را شكوفا نمود.

      وي بر آشناسازي جوانان با مباني ديني و عقيدتي تأكيد كرد و گفت: جوانان در معرض آسيب­هاي جدي قرار دارند و دشمنان ما به انحاء مختلف براي تأثيرگذاري بر باورهاي جوانان ما تلاش مي­كنند، لذا مسئولان فرهنگي نظام بايد براي شناسايي آسيب­ها و مصون­سازي جوانان از گرفتار شدن در دام دشمنان و نيز فراگيري آموزه­ هاي ديني و تحكيم ارزش­هاي اخلاقي آنان تلاش نمايند.

      مهندس نعمتي همچنين خاطرنشان كرد: جوانان امروز سرشار از استعداد و نبوغ هستند و اگر فرصت­ بيشتري براي بروز و ظهور توانمندي­هاي آنان در كشور مهيا شود مي­توانند گره بسياري از مشكلات كشور را بگشايند.

    در اين مراسم همچنين مشاور مدير عامل در امور جوانان شركت، ضمن تبريك و تهنيت ولادت حضرت  علي ­اكبر(ع) از حضور پرشور جوانان در مراسم و حمايت­هاي مدير عامل شركت از برنامه ­هاي امور جوانان، تقدير و تشكر نمود.

      مهندس مرتضي سعادت با بيان اينكه هم اكنون نيمي از كاركنان نيروگاه را جوانان كمتر از 35سال تشكيل مي­دهند، افزود: اين موضوع از آن جهت حائز اهميت و بسيار ارزنده است كه جوانان پرشور و مستعد در كنار كارشناسان و مديران با تجربه قرار گرفته ­اند و فرايند تبادل اطلاعات علمي و فني و نيز انتقال يافته­ هاي تجربي به نحو مطلوبي در حال انجام است. 

      در اين جشن تعدادي از هنرمندان استان با اجراي برنامه­ هاي متنوع هنري شامل: موسيقي، تقليد صدا و ... لحظات شاد و مفرحي براي حضار بوجود آوردند. 

      در پايان 14 جوان برگزيده سال 1395 نيروگاه به شرح زير معرفي و با اهداء لوح تقدير و هدايايي از خدمات آنان تجليل شد.

شركت مديريت توليد برق نكا: حسن رستم­زاده، عليرضا منصوري­ زيني، علي اكبر بروجردي، علي­ اصغر ذبيح پور، امير خالقي، ميثم برهاني، محمد غلام­پور سيگارودي و هادي اصغري.

شركت تعميرات صنايع نيروگاهي مازندران(صنير): سيد عبدالرحيم موسوي و رضا ابراهيمي­ خورشيدي

شركت آذر ساروج شمال: ياسين سراج ، حمزه دهقاني و محمد خليلي.

شركت مازندتلاش: سيدفتاح موسوي­ زاده.

      همچنين در اين مراسم مهندس نعمتي با اهداء لوح سپاس، از خدمات مهندس هادي اصغري مسئول خدمات شهرك شهيدعباسپور نيروگاه قدرداني نمود.   


جمعه 1396/05/06


پیوندهای تصویری


آمار بازدید
    کل بازديد ها             57061
    بازدیدهای امروز        0
    کاربران آنلاین              0

در اين وبسایت
در كل اينترنت
کلیه حقوق برای شرکت مدیریت تولید برق نکا-نیروگاه شهید سلیمی محفوظ است.
اين وب سايت محصول شركت نرم افزاري جادوي فكر،توليدكننده سيستم ها و بسته هاي نرم افزاري  مي باشد.