صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت مهمان -ورود |
سال اقتصاد مقاومتي - توليد و اشتغال گرامي باد


آخرین خبرها
درخشش فرزندان كاركنان نيروگاه نكا، در چهاردهمين دوره مسابقات قرآن كريم
توليد يك ميليارد و 192 ميليون و 456 هزار كيلو وات ساعت انرژي در نيروگاه‌ ‌نكا
برگزاري مانور آمادگي در زمان نشت مواد شيميائي در نيروگاه نكا
توليدانرژي سه ماهه اول سالجاري درنيروگاه نكا
مبدل هاي استيم كوئل واحدهاي بخاري نيروگاه نكا در داخل كشور ساخته شد
در نتيجه ابتكار و خلاقيت كاركنان نيروگاه نكا حاصل شد:
حضور فرزندان كاركنان نيروگاه در برنامه زنده تلويزيوني هفت سنگ
تقدير از مديرعامل
برگزاري جلسه مجمع عمومي شركت تعاوني مصرف در نيروگاه نكا
بازديد اعضاي بسيج هنرمندان استان مازندران از نيروگاه نكا


اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا
جشن ميلاد حضرت ولي عصر(عج)

برگزاري جشن ميلاد حضرت ولي­عصر(عج) در نيروگاه نكا

      در آستانه نيمه شعبان سالروز ميلاد موفورالسرور يگانه منجي عالم بشريت، حضرت ولي عصر(ع) جشن با شكوهي در نيروگاه نكا برگزار شد.

       در اين جشن فرخنده حجت ­الاسلام والمسلمين موسي جوانشير، به تشريح و تبيين تفاوت بين شرايط و علايم ظهور و وظيفه منتظران از ديدگاه روايات پرداخت.

      عضو مركز تخصصي مهدويت حوزه علميه قم، با استناد به حديثي از پيامبر اكرم(ص) در خصوص قطعيت ظهور حضرت ولي­عصر(عج)، گفت: در بحث مهدويت بايد افراد متخصص و اهل فن به روشنگري بپردازند و تفاوت روايات بيان كننده شرايط و نشانه­ هاي ظهور را براي مردم بيان كنند تا مبادا منتظران دچار اشتباه و انحراف گردند، چنانچه از  اين سخن گهربار پيامبر اكرم(ص) كه فرمودند: « اگر از عمر زمين جز يك روز باقي نماند، خداوند فرزندم مهدي را مي­رساند كه زمين را پر از عدل و داد كند همانطور كه از ظلم و جور پر شده است » برداشت­هاي متفاوتي شده است بطوري كه برخي از افراد تصور مي­كنند كه براي زمينه­ سازي ظهور بايد در برابر ظلم و جور بي­تفاوت باشند، گروهي معتقدند كه خود ظلم نكنند اما از شيوع ظلم و فساد به تصور مهيا شدن زمينه ظهور خوشحال مي­شوند و عده­اي نيز بر اين باورند كه خودشان بايد در حق مردم ظلم كنند تا ظهور تسريع گردد.

      وي در ادامه ضمن بيان تفاوت شرايط و نشانه­ هاي ظهور، گفت: براي تشكيل حكومت، بايد 4 شرط طرح و برنامه، حاكم و رهبر، ياران و آمادگي عمومي مهيا گردد بنابراين شرط لازم براي ظهور تحقق شرايط است نه وجود نشانه­ ها، اما با اينحال نبايد تصور كنيم كه پس از فراهم شدن شرايط فوق حتماًً ظهور اتفاق خواهد افتاد چون به دلالت روايات ظهور از اموري است كه به مصلحت و خواست خداوند محقق خواهد شد و علم آن فقط در نزد خداوند است.

      حجت­ الاسلام جوانشير در ادامه نيرو سازي، آمادگي و اصلاح اعمال و رفتار در مسير رضايت حضرت ولي­عصر(عج) را از وظايف منتظران دانست و گفت: طبق دلالت روايات، اگر منتظران تلاش نكردند و شرايط را براي ظهور فراهم نكردند، آنقدر فشار و سختي به آنان وارد مي­شود كه همه به مرز اضطرار برسند و يكصدا امام زمان(عج) را بخوانند.

      در پايان به ميمنت اين مولود خجسته 3 نفر از حضار به قيد قرعه جهت اعزام به سفر زيارتي بارگاه ملكوتي ‌حضرت امام رضا(ع) انتخاب شدند.


پنج شنبه 1396/06/30


پیوندهای تصویری


آمار بازدید
    کل بازديد ها             57061
    بازدیدهای امروز        0
    کاربران آنلاین              0

در اين وبسایت
در كل اينترنت
کلیه حقوق برای شرکت مدیریت تولید برق نکا-نیروگاه شهید سلیمی محفوظ است.
اين وب سايت محصول شركت نرم افزاري جادوي فكر،توليدكننده سيستم ها و بسته هاي نرم افزاري  مي باشد.