صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت مهمان -ورود |
سال اقتصاد مقاومتي - توليد و اشتغال گرامي باد


آخرین خبرها
برگزاري جلسه مجمع عمومي شركت تعاوني مصرف در نيروگاه نكا
بازديد اعضاي بسيج هنرمندان استان مازندران از نيروگاه نكا
برگزاري مراسم گراميداشت شهداي فاجعه 7 تير در نيروگاه نكا
توليد 947 ميليون و 129 هزار كيلووات ساعت انرژي در نيروگاه‌ ‌نكا
برگزاري مراسم توديع و معارفه مسئول ورزش نيروگاه نكا
ساخت پره­ هايF.D.FAN واحدهاي بخاري نيروگاه نكا
قهرمانی تیم فوتسال نیروگاه نكا در مسابقات جام رمضان صنعت آب و برق مازندران
پس از انجام چهارمين تعميرات اساسي ، واحد 3 بخاري نيروگاه نكا وارد مدار شد
برگزاري دوره آموزشي تأثير شبكه­ هاي مجازي بر بنيان خانواده ­ها در نيروگاه نكا
برگزاري مراسم ارتحال امام راحل(ره) در نيروگاه شهيد سليمي نكا


اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا
جشن ميلاد حضرت ولي عصر(عج)

برگزاري جشن ميلاد حضرت ولي­عصر(عج) در نيروگاه نكا

      در آستانه نيمه شعبان سالروز ميلاد موفورالسرور يگانه منجي عالم بشريت، حضرت ولي عصر(ع) جشن با شكوهي در نيروگاه نكا برگزار شد.

       در اين جشن فرخنده حجت ­الاسلام والمسلمين موسي جوانشير، به تشريح و تبيين تفاوت بين شرايط و علايم ظهور و وظيفه منتظران از ديدگاه روايات پرداخت.

      عضو مركز تخصصي مهدويت حوزه علميه قم، با استناد به حديثي از پيامبر اكرم(ص) در خصوص قطعيت ظهور حضرت ولي­عصر(عج)، گفت: در بحث مهدويت بايد افراد متخصص و اهل فن به روشنگري بپردازند و تفاوت روايات بيان كننده شرايط و نشانه­ هاي ظهور را براي مردم بيان كنند تا مبادا منتظران دچار اشتباه و انحراف گردند، چنانچه از  اين سخن گهربار پيامبر اكرم(ص) كه فرمودند: « اگر از عمر زمين جز يك روز باقي نماند، خداوند فرزندم مهدي را مي­رساند كه زمين را پر از عدل و داد كند همانطور كه از ظلم و جور پر شده است » برداشت­هاي متفاوتي شده است بطوري كه برخي از افراد تصور مي­كنند كه براي زمينه­ سازي ظهور بايد در برابر ظلم و جور بي­تفاوت باشند، گروهي معتقدند كه خود ظلم نكنند اما از شيوع ظلم و فساد به تصور مهيا شدن زمينه ظهور خوشحال مي­شوند و عده­اي نيز بر اين باورند كه خودشان بايد در حق مردم ظلم كنند تا ظهور تسريع گردد.

      وي در ادامه ضمن بيان تفاوت شرايط و نشانه­ هاي ظهور، گفت: براي تشكيل حكومت، بايد 4 شرط طرح و برنامه، حاكم و رهبر، ياران و آمادگي عمومي مهيا گردد بنابراين شرط لازم براي ظهور تحقق شرايط است نه وجود نشانه­ ها، اما با اينحال نبايد تصور كنيم كه پس از فراهم شدن شرايط فوق حتماًً ظهور اتفاق خواهد افتاد چون به دلالت روايات ظهور از اموري است كه به مصلحت و خواست خداوند محقق خواهد شد و علم آن فقط در نزد خداوند است.

      حجت­ الاسلام جوانشير در ادامه نيرو سازي، آمادگي و اصلاح اعمال و رفتار در مسير رضايت حضرت ولي­عصر(عج) را از وظايف منتظران دانست و گفت: طبق دلالت روايات، اگر منتظران تلاش نكردند و شرايط را براي ظهور فراهم نكردند، آنقدر فشار و سختي به آنان وارد مي­شود كه همه به مرز اضطرار برسند و يكصدا امام زمان(عج) را بخوانند.

      در پايان به ميمنت اين مولود خجسته 3 نفر از حضار به قيد قرعه جهت اعزام به سفر زيارتي بارگاه ملكوتي ‌حضرت امام رضا(ع) انتخاب شدند.


جمعه 1396/05/06


پیوندهای تصویری


آمار بازدید
    کل بازديد ها             57061
    بازدیدهای امروز        0
    کاربران آنلاین              0

در اين وبسایت
در كل اينترنت
کلیه حقوق برای شرکت مدیریت تولید برق نکا-نیروگاه شهید سلیمی محفوظ است.
اين وب سايت محصول شركت نرم افزاري جادوي فكر،توليدكننده سيستم ها و بسته هاي نرم افزاري  مي باشد.