صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت مهمان -ورود |
سال اقتصاد مقاومتي - توليد و اشتغال گرامي باد


آخرین خبرها
اهداء بيش از 34 هزار سي سي خون توسط كاركنان نيروگاه نكا
توليد 770 ميليون و 107 هزار كيلو وات ساعت انرژي در نيروگاه‌ ‌نكا
تدابير رهبر معظم انقلاب مهم­ترين عامل آفرينش 9 دي و مهار فتنه 88 بود
ديدار مديرعامل با كاركنان امور نقليه شركت
برگزاري مانور مقابله با نشت مواد نفتي در نيروگاه نكا
مبدل کولر ژنراتور واحدگازي نيروگاه نكا در داخل كشور ساخته شد
بازديد نماينده مردم شريف شهرستانهاي نكا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شوراي اسلامي از نيروگاه نكا
واحد يك بخاري نيروگاه نكا مجددا وارد مدار توليد شد.
توليد 924 ميليون و 20 هزار كيلو وات ساعت انرژي در نيروگاه‌ ‌نكا
برگزاري سمينار منطقه ­اي ترويج فرهنگ مديريت جهادي در افزايش بهره­ وري از صنايع نيروگاهي در نيروگاه نكا


اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا
ديدار مديرعامل با كاركنان امور نقليه شركت

ديدار مديرعامل با كاركنان امور نقليه شركت

      به مناسبت « روز حمل و نقل و رانندگان » و به منظور قدرداني از خدمات  شاغلين در واحد نقليه، مديرعامل نيروگاه شهيد سليمي نكا با كاركنان موتوري ديدار نمود.

      در اين ديدار كه معاونان مالي و پشتيباني، تحقيقات و منابع انساني و سرپرست معاونت مهندسي و برنامه ­ريزي نيز حضور داشتند، مهندس محسن نعمتي ضمن تبريك روز حمل و نقل، از زحمات كاركنان زحمتكش واحد نقليه در جهت سرويس­ دهي و تأمين آسايش و جلب رضايت كاركنان تقدير و تشكر نمود.

      وي امور حمل و نقل را براي سازمان بسيار ارزشمند و حائز اهميت دانست و با حساس خواندن كار رانندگان، افزود: ماهيت شغل شما به گونه ­ايست كه نيروگاه بطور مداوم به خدمات شما نياز دارد از اينرو كار بسيار پر مسئوليتي به عهده داريد و بنابراين آنگونه كه از روايات حضرات معصومين(ع) به ما رسيده، مي­توان گفت جنس تلاش و زحمات شما مانند مجاهدان در راه خداست.

      مهندس نعمتي در ادامه به حجم بالاي كار و گستردگي حوزه جغرافيايي خدمات­ رساني واحد نقليه نيروگاه اشاره كرد و گفت: اين نيروگاه بدليل بزرگ بودن، شرايط متفاوتي با ساير نيروگاه­ها دارد و حجم، تنوع و گستردگي كار آن در مقايسه با ساير نيروگاه­ها خيلي بيشتر است با اينحال همه كاركنان از عملكرد و خدمات امور نقليه و رانندگان رضايت كامل دارند و اين رضايتمندي شاخص خوبي براي ارزيابي فعاليت­ها و نشان­دهنده حاكميت نظم، انضباط، انسجام و تسلط يك مجموعه به اموراست.

       در اين نشست حسين كريمي مسئول خدمات موتوري و مهندس علي­ اكبر يخكشي مدير امور نظارت بر خدمات شركت ضمن تقدير و تشكر و ابراز خرسندي از حسن توجه و حضور مديران شركت در مراسم گراميداشت روز حمل و نقل و رانندگان، گزارشي از عملكرد امور نقليه و تلاش­هاي شبانه­ روزي كاركنان آن در زمينه­ هاي تعميرات و نگهداري خودروها، سرويس­ دهي مطلوب به كاركنان و حمل و نقل مواد و كالاهاي مورد نياز شركت ارائه و بر آمادگي خود و همكاران براي خدمت­رساني بيشتر تأكيد نمودند.

      همچنين فرهاد كريمي معاون مالي و پشتيباني شركت نيز از صفا و صميميت حاكم بر فضاي امور نقليه به عنوان سرمايه بزرگ اجتماعي ياد كرد و حضور و مشاركت پررنگ گروه نقليه در همه عرصه­ هاي كاري سازمان را نشانه اهميت موضوع حمل و نقل در پيشبرد اهداف سازمان دانست.

        مهندس نعمتي در پايان با اهداء لوح و هدايايي از ربيع­ الله اسماعيلي­اطربي بازنشسته سالجاري و مجيد رمضاني اطربي، عبدالجواد اسماعيلي، محمد حسن پور، محسن مستوري، عباس حاجي پور و هدايت محمدزاده صاحبي همكاران برگزيده شاغل در مجموعه امور نقليه قدرداني نمود.


جمعه 1396/10/29


پیوندهای تصویری


آمار بازدید
    کل بازديد ها             57061
    بازدیدهای امروز        0
    کاربران آنلاین              0

در اين وبسایت
در كل اينترنت
کلیه حقوق برای شرکت مدیریت تولید برق نکا-نیروگاه شهید سلیمی محفوظ است.
اين وب سايت محصول شركت نرم افزاري جادوي فكر،توليدكننده سيستم ها و بسته هاي نرم افزاري  مي باشد.